Únor 2008

TaK toHle je Už moC

29. února 2008 v 21:24 | KamuShka* |  →Moje kecíčky
Č Á Á Á U ..
Já Vám to prostě musím řííííct...
NESNÁÁŠÍM TY NAMACHROVANÝ BORCE !! NENÁVIDÍM JE!!!Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Dneska mi jeden celkem slušně zkazil náladu ..
Je toho strašně moc, co se dneska stalo, takže pěkně popořádku ..
... tak před týdnem si mě do icq kontaktů přidal jeden borec od nás ze školy z nižšího ročníku !! Takovej ten namachrovanej typek, na kterym hadry vysí o 2 čísla větší, znáte to!! Psal mi děsný pittomostii .. že jsem hezká a takový ty hrozný kecii, který píše každé 2. ..Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Mně se z toho chtělo zvracet, ptž takový borce uplně nesnášíím a ještě když Vám na icQ začnou psát jak jste krásný a kdy pujdem ven a nechceš se mnou třeba hnedka chodit!!! NENÁVIDÍÍM TO!!
.. ignorovala jsem ho .. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Jenže dneska ..... přišla jseM dom z erobicu a mamka mně řekla, že mě sháněli nějací 2 borci ! Že prej kde jsem ! A chtěli po mamce, aby jim dala moje telefonní číslo !!! Cccc .. ! pak že teda kde jsem a mamka jim řekla že v erobicu .. no a oni kde přesně, a tak jim maminka řekla kde přesně ten erobic mám!!Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketNenormáální!
......... oni tam přišlii ..!!Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket Sedli si na židlu a koukali na nás jak cvičíme !!! Ja jsem si myslela, že mě jebne v tu chvili !! Naše trenerka za nima šla, at jdou pryč že tady nemají co dělat a oni ještě na to odpověděli, že se učíí !! Debilovéééé !!Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Ale pak je od tam teda vyšoupla!!Celou dobu jsem nad tim přemyšlela jak zjistili, že jsem právě tam!!Ale jak jsem přišla domů a mamka na mě s debilním usměvem vyvalila, že mě tu hledali ňácí hopeři už mi bylo všechno jasnýý !! Všechno jim řekla!! Ale to telefonní číslo nee .. ale stejně jsem od nich dostala sms, jestli nechci zitra ven ! TyJo, ja jsem byla tak rozzuřená, že jsem je přes smsku upe vyfuckovala s nadějí, že mi už dají pokooj !! ... IdiOtii, takhle se ztrapnit, takový kretény jsem ještě nikdy neviděla, fakt že ne!!Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Nechápu jak po mý máti mohli chtít moje čííslo, nechápu kde vzali mou adresu, a moje čislo, když jim ho mamka neřekla!!
... ale.... vlastně jo, cháápu!! Myslím, že jim je dal kamoš ze třidy, s kterýma se on taháá!!Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket A jestli je to vážně tak, tak ho zabijuu!! A v pondělí zabuiju toho debila, kterej mě zkazil celej páteeek!!.. už ho nikdy nechci vidět .. jenže ve škole ho budu potkávat každej den, néééé, já ho tam zabijuu!!.. někdy mě fakt dostává, jakou ti borci mají odvahuu, přijít až k nám dom a žakat mamku o moje čislo, když jsme si nikdy ani neřekli ahoj !! A ještě prostě v tom erobicu, tak to už bylo uplně všechno, prej : ,,Já se jen tak dívám!" Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
nÉéÉéééé, konéééc tyJo, už na to nechcu myslet, boože takovej trapaas, jak máma vyzvídala a všecHnoo, já mám chut mu daat do držky, vážně !!!Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
ČusSPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket

ÚčeSy poDle znaMení hoRoskoPu

29. února 2008 v 20:43 | KamuShka* |  →Be beauty
KOZOROH
Miluje kvalitu a nenápadnost. Těmto ženám sluší kontrast světlého s tmavým, jak při účesu tak při líčení. Budou vám vyhovovat dlouhé vlasy, jednoduché copy nebo konzervativní drdoly
VODNÁŘ
Máte ráda všechno nové a originální. Dejte si pozor na nevkusnou kombinaci ozdob a příliš chaotickou úpravu účesu.
RYBY
Jsou romantické ženy. Můžete si dovolit bohatý účes i prosté dlouhé vlnité vlasy. Můžete se pokusit o kombinace barev s použitím barevných přechodů. Sluší vím třpytivé líčení.
BERAN
Ženy narozené ve znamení Berana mají spíše chlapecké rysy obličeje. Vám stačí jednoduchý účes obsahující hranatost. Důležité je nezakrývat u Beranů očí, spíš zdůraznit.
BÝK
Býci se nemusejí vyhýbat barvám, ale pozor ať to nepřeženete. Nekroťte svou fantazii a udělejte si bohatý a velkorysý účes.
BLÍŽENCI
Vám sluší lehké a nekomplikované účesy. Nepřehánějte to s líčením, někdy vám hrozí, že té nápaditosti bude příliš.
RAK
Lidé v tomto znamení si rádi zakrývají čelo a obličej. Slušet by vám měli účesy oblé a zakulacené. Líčení používejte co nejvíce přirozené.
LEV
Máte rádi náročné a originální účesy, které vám dají potřebu reprezentavitního vzhledu.
PANNA
Tomuto znamení vyhovují jemné, urovnané účesy s přesnými střihy. Máte smysl pro detail, vkus a umíte kombinovat barvy.
VÁHY
Základní smysl vah je spontánnost a přátelskost. Tomuto by měl odpovídat i účes, jednoduchý a náročný. Není ale dobré používat moc složité účesy, dejte přednost lehkosti.
ŠTÍR
Smyslnějšímu typu ženy, která je narozená v tomto znamení, by slušely složitější kreace. Účes by měl být perfektně proveden. Totéž platí o líčení.
SŘELEC
Tito lidé si účesem hlavu nelámou a stále nosí ten samý účes. Nevadí to ani okolí, tak si z toho není třeba dělat hlavu a hned zkoušet něco nového. Měli by jste ale mít odkryté čelo a oči.

JaK se SpráVně odLíČiT

29. února 2008 v 20:41 | KamuShka* |  →Be beauty
Během dne se na našem obličeji, aniž si to uvědomujeme, usadí množství prachu a jiných nečistot. Make-up nám pomáhá pleť před všemi těmito nepříznivými vlivy chránit, ale nejdůležitější částí dobré péče o pleť je její každodenní důkladné odlíčení.
K dobrému odlíčení poslouží voda a odličovací mléko. Nejprve si namočíme dva odličovací tampony do poloviny vlažnou vodou, mezi prsty vyždímáme a na vlhké konce naneseme odličovací mléko.
Obličej čistíme lehkými tahy. Začneme čelem, které čistíme vodorovně od středu ke krajům a pak pomalými krouživými pohyby směřujeme dolu okolo očí. Následně pokračujeme odlíčením nosu. Stejně jako při odličování čela i u nosu postupujeme od jeho středu směrem do stran tváří, a stejně tak odličujeme i místa okolo úst. Vše provádíme krouživým pohybem, podobně jako při kosmetické masáži.
Na oči můžeme položit dva odličovací tampony navlhčené v odličovadle, pokud možno očním. Navlhčené tampony necháme na očích působit do doby než povolí maskara, která se vsákne do tamponu. Tento postup pak opakujeme s čistým navlhčeným odličovacím tamponem alespoň dvakrát, dokud nejsou oči čisté.
Nakonec celý obličej dočistíme pleťovou vodou odpovídající naší mastnotě pleti. Máte-li mastnou pleť a nevadí-li vám alkohol, pak můžete použít pleťovou vodu s obsahem alkoholu. Oči však pleťovou vodou s alkoholem nečistíme, neboť jsou velmi citlivé.

FraNcouZská maNikůra

29. února 2008 v 20:40 | KamuShka* |  →Be beauty
Určitě už máš představu, oč jde, když se řekne Francouzká manikůra. Jedná se o lakování "bílých" okrajů nehtů bílým lakem. Tvar nehtu by měl být hranatý, je to ale věc každého. GirlsWorld má pro tebe 3 jednoduché tipy, takže to zmákne opravdu každý :-)
1. Předpřípravy - Super krásné nehty
Nejdříve si nehty vypiluj pilníkem dle vlastního výběru tvaru, většinou do "hranata" ale nemusíš se vyhýbat ani kulatým tvarům. Je také třeba, abys měla silné a zdravé nehty, aby se moc nelámaly a neodlupovaly se. Na ty jsou potřeba různé vyživovací krémy, kůry, laky... Také by sis neměla nehty kousat, protože s takovou tvá franczouzká manikůra nebude už úplně ta pravá. Existují dokonce laky na nehty, které chutnají jako pepř, zkus se na ně zeptat v drogerii.
TIPY NA PŘÍPRAVKY:
1. Pilník na nehty Oriflame, Komplex na neh. kůži Avon, Vyž. kůra na nehty Avon.
2. Jednu bílou, prosím...
Když už máš své nehty "připravené", vezmi si bílé šablony na nehty pro francouzkou manikůru které pořídíš v drogerii nebo katalogách firem (Např. Avon, Oriflame). Nalep šablony na upravené nehty tak, aby volné místo vyplňovalo co možná největší "bílý okraj" a pořádně šablonu přilep, aby nikde nemohl bílý lak proniknout. Teď už můžeš vzít speciální bílý lak na f.m. (může být i obyčejný) a nalakuj bílý okraj nad šablonou.
TIPY NA PŘÍPRAVKY:
1.Šablony Oriflame, Bílý duo lak Oriflame, Bílá tužka na nehty Oriflame.
3. Jemný lak na konec
Asi 10-15. min nech bílý lak zasychat a teprve poté šablonu odlep. Teď se přesuneme k dalšímu kroku - na ten je potřeba mít jemný růžový, průsvitný, modrý nebo žlutý lak, kterým celý nehet přelakuješ i s bílým okrajem, který sis vytvořila díky šabloně. No a jestli chceš zaručit dlouhou životnost tvého dílka, ještě nehty přetři průsvitným lakem na nehty, postačí tenká vrstva.
TIPY NA PŘÍPRAVKY:
1. Průzračný lak na nehty Avon, Zpevňující lak na nehty Oriflame, Jemný lak na nehty Oriflame, Vyživující lak na nehty Avon.
Konec: Dokonalé nehty! TIP: Jestli si o sobě myslíš, že jsi tak děsný nešika, požádej o pomoc kámošku, nebo klidně zajdi do kosmetického salonu/na manikůru a tak ti nehty profesionálně udělají.
TYPY NA PŘÍPRAVKY:
1. Vitamínový krém na ruce Avon, Krém na ruce a nehty Avon, Ochranný lak na nehty s vysokým leskem Avon.
Rozvrhnutí času:
Péče o nehty: 2 týdny před "prací"
Lepení šablon: 5 min.
Bílé okraje+ schnutí: 10-15. min.
Přelakování jemným lakem + schnutí: 10-15. min.
Přelakování průsvitným lakem: 10-15. min
CELKEM: 45 min. "vytváření" francouzké manikůry. (+ 2 týdny příprava).

JidelníČek Pro KráSu tvýCh vlaSů

29. února 2008 v 20:36 | KamuShka* |  →Be beauty

JÍDELNÍČEK PRO ZDRAVÍ TVÝCH VLASŮ

Stále nevíš, co přesně bys měla jíst, aby ses mohla pyšnit překrásnou hřívou? Nevadí! My jsme pro tebe sestavili kompletní jídelníček, a to rovnou ve třech různých variantách, aby sis mohla vybrat.jidlo
SNÍDANĚ
Varianta 1: miska celozrnných lupínků corn flakes s odstředěným mlékem nebo bílým jogurtem, miska borůvek (můžou být i kompotované), sklenička pomerančového džusu
Varianta 2: celozrnné pečivo, sójové mléko, miska jahod, šťáva z grapefruitu
Varianta 3: miska cereálních lupínků s mlékem nebo bílým jogurtem, miska rozmixovaných lesních plodů (maliny, jahody, borůvky, ostružiny), pomerančový džus
OBĚD
Varianta 1: porce pečeného vepřového masa, bramborová kaše, dušené fazolové lusky, ovocný salát připravený z lesních plotů přelitý medem nebo javorovým sirupem, sklenička sójového mléka
Varianta 2: dušená brokolice, vařená hnědá rýže, ovocný salát vyrobený z plátků pomeranče a grapefruitu, sklenička sójového mléka
Varianta 3: kapustová nebo špenátová omáčka, pečené brambory, porce piškotového koláče s čerstvým ovocem, sklenička sójového mléka
VEČEŘE
Varianta 1: celozrnné pečivo, zeleninový salát z čersvé listové zeleniny, paprik a rajčat, 1 mandarinka, sójové mléko
Varianta 2: hrášková polévka, krajíc tmavého žitného chleba, salát z brokolice a malých karotek, nektarinka, sklenička nízkotučného kravího mléka
Varianta 3: zeleninová pizza s tuňákem, kiwi, nízkotučné kraví mléko
SVAČINA
Svačinu si můžeš vzít kdykoliv během dne, kdy ucítíš svůj kručící žaludek. Nejen, že jej tak skvěle zasytíš, ale také uděláš něco dobrého pro své vlasy.
- půl hrníčku různých oříšků
- hrníček müssli s čerstvým ovocem
- hrst obilných klíčků
- bílý jogurt s lesními plody a oříšky
- čerstvé ovoce (např. nektarinka nebo broskev), sklenice mléka
CO ŠKODÍ?
- Vyhýbej se pití alkoholu.
- Vlasům rozhodně neprospěje ani kouření!
- Zapomeň na jídlo z rychlého občerstvení. Hranolky, tučné hamburgery, přeslazené nápoje a sladkosti - za takovou stravu ti tvé vlasy nepoděkují, právě naopak!

Jaký/á Jsi??

29. února 2008 v 20:22 | KamuShka* |  →Testy
MELANCHOLIK
náladový
tichý
věrný
nedůvěřivý
obětavý
vážný
citlivý
uzavřený
SANGVINIK
hovorný
vnímavý
nesoustředěný
lehkomyslný
společenský
bezstarostný
nestálý
optimistický
FLEGMATIK
pasivní
rozvážný
společenský
pomalý
lhostejný
klidný
necitlivý
trpělivý
CHOLERIK
aktivní
usoužený
nedůtklivý
vznětlivý
výkonný
žárlivý
samostatný
netrpělivý
TaK jakpak jste dopadli, mm? ......Já JsEm cholerik s troškou melanCholika×D:(:D Nesedí mi u cholerika jen ta samostatnost, ptž nejsem vubec ale vubec samostatná:D

JaK poznáŠ, že Ho miLujeŠ??

29. února 2008 v 20:03 | KamuShka* |  →Rady a Vychytávky
Nedávno jsi potkala kluka, na kterého teď pořád myslíš a představuješ si, jaké by to bylo kdybyste spolu začali chodit... Myslíš ,že je to láska a že jsi konečně doopravdy zamilovaná? Pak mrkni na seznam, a budeš mít jasno!
Zamilovaná , jsi když ...
Myslíš na NĚJ ve dne v noci.
Jakmile ho potkáš zrudneš jako rak a nedokážeš ze sebe dostat ani slovo.
Mobil si s sebou bereš dokonce i na záchod, kdyby ti "náhodou" zavolal.
Pořád si představuješ co řekneš ,až ho ZASE uvidíš.
Jakmile se tě lehce dotkne srdce ti začne bít na poplach.
Najednou se ti lípí kapela ( nebo v mém přídadě fotbalový tým) kterou má rád. Přitom si jí ještě nedávno nemohla vystát.
"Náhodou" chodíš namísta kde by ses s NÍM mohla potkat.
I když se svému spolužákovi posmíváš kvůli jeho rovnátkům (nebo kvůli nějaké jiné výstřední věci) u něj ti připadají roztomilá a cool.
Jenom kvůli NĚMU počkáš na další autobus nebo odmítnej sraz s kámoškou jenom proto aby ste šli/jeli do školy společně.
Nedokážeš mluvim o ničem jiném než o NĚM.
Zkusíš si napsat na papír jak se by se JEHO příjmení hodilo ke tvému jménu.
Když ho potkáš ve škole na chodbě, vůbec nevnímáš co ti říkají tvoje kámošky.
Několikrát si mu napsala krásnou esemesku ale pak jsi jí stejně smazala.
Pro jistotu chodíš všude namalovaná, co kdyby si na NĚJ náhodou někde narazila.
Tvoje kamarádka si z tebe pěkně utahuje ,protože máš pořád dobrou náladu a usmíváš se jako měsíček.
Hrozně by tě zajímalo, jestli se mu líbíš stejně tak jako on tobě.
Dala bys všechno za to , abys s NÍM mohla strávit celý den.
Trochu (Trochu?) ti vadí když se baví s nějakou jinou holkou.
Když potkáš kluka který je mu alespoň trochu podobný- hned spanikaříš a myslíš si ,že je to ON!
Máš chuť jeho jméno kreslit a psát všude po okolí.
Vždycky se můžeš potrhat nad jeho vtípky i když ostatním nepřipadají vůbec vtipné.
Jestli na tebe sedí alespoň tři výroky, můžeš si být jistá ,že svého price doopravdy miluješ!

KluKosKoP aneB kluCi podLe znaMené horoSkopu

29. února 2008 v 20:02 | KamuShka* |  →Boys
Věříš na horoskopy? Máš vyhlídnutého kluka, kterého hodlám v nejbližší době zaháčkovat? Ale co když se k sobě nebudete hodit? Riskneš to, nebo si radši zjistíš datum jeho narození a předem ho nenápadně prověříš?
Blíženci
Od 22.5. do 21.6
Jaký je?
Poznáš ho podle prořízlé pusy, kterou asi nikdy nezavírá. Ale je tááák okouzlující! Miluje vzrůšou, dobrodružství a jde do každé akce, jaká se namane. A taky má rád holky… Všechny.
Jak ho získat?
Pokud se ti podaří ho zaujmout zajímavým vyprávěním, buď si jistá ,že rande tě s ní nemine. Klidně se s ní můžeš seznámit tim neprůhlednějším způsobem, finty on nerad.
Co na něj platí?
Miluje holky, se kterými může prožít něco fakt šíleného. Jen málokdy odolá dlouhým vlasům.
Co nesnáší?
Je rád středem pozornosti, tak pozor ať nejsi zábavnější než on. A nezatěžuj ho budoucností.

Pro dalŠí znamení klikni na celý článek→↓

Citátky TaK troŠku JiNaK

29. února 2008 v 20:00 | KamuShka* |  →Citátky
 • Kdo pije - umře. Kdo nepije, umře mnohem dřív, protože ho ten, kdo pije, přejede.
 • Nezapomeň, odkud jsi přišel, neboť je možné, že Tě tam někdo za chvíli pošle.
 • Je těžké být debilem, jelikož konkurence je příliš velká
 • Když se počůráš, říkej si, že ses ještě mohl posrat.
 • Je dobře, že jdu pomalu, protože jdu možná špatným směrem.
 • Kulturnost je jenom nátěr, který je velmi dobře rozpustný v alkoholu.
 • Když žena nezíská toho, koho miluje, tak běda tomu, kdo jí dostane.
 • Práce je poslední zoufalý pokus, jak přijít k penězům.
 • Pošli do prdele každého dřív, než Tě stačí nasrat.
  ×D×D×D

SpráVné MyTí vlaSů

29. února 2008 v 19:57 | KamuShka* |  →Be beauty
Přečtěte si pár zásad mytí vlasů.
-Teplota vody,se kterou si oplachujete vlasy má mít stejnou teplotu jako teplota těla.
-šampon byste si měli napěnit už v ruce,ne až na vlasech.
-šamponovat byste měla vlasy asi dvě minuty a zároven u zoho masírovat hlavu.
-fén byste měla používat jen tehdy,kdy je to nutné.Příliš vysušuje vlasy a ty se stávají křehkými a lámavými.
-před mytím si vlasy kartáčujte.
-po umytí si vlasy lehce pročešte hřebenem s řídkými zuby.
-vlasy nechte schnout volně na vzduchu,dejte si ale na ramena(pod vlasy)ručník

Líbání poDle znaMení hoRoskoPu

29. února 2008 v 19:54 | KamuShka* |  →Rady a Vychytávky
Beran:
Vaše polibky jsou rychlé a prudce přizpůsobivé, plné potěšení, které však brzy vyprchá.

Býk:
Vaše polibky váhají; jsou opatrné, upřímné, dokážou však pokračovat vytrvale dál a dál..

Blíženci:
Vaše polibky bývají často přerušovány křečovitým chechotem, usměvy a směšnými poznámkami.

Rak:
Vaše polibky jsou teplé a něžné a nikdo se jich nebude chtít zbavit.

Lev:
Vaše polibky jsou divoké a vášnivé, kousavé a dravé. Očekáváte potlesk za váš výkon.

Panna:
Vaše polibky jsou tak jemné a čisté, že si jich vaše drahá polovička všimne až když s líbáním skončíte.

Váhy:
Příliš se obáváte o svůj dech, než aby jste se odvážili opravdu líbat.

Štír:
Přeskakujete polibky a jdete přímo k věci .. ať už tím je myšleno cokoli.

Střelec:
Vaše polibky jsou překvapivé, políbené oběti nechávají toužit a čekat více.

Kozoroh:
Vaše polibky jsou intenzivní a ušlechtilé okamžiky kontrastu napětí vašeho dne.

Vodnář:
Vaše polibky jsou mokré a věčné, někdy se snažíte otevírat při líbaní oči.

Ryby:
Vaše polibky jsou romantické, zamilované a věčné.
Zdroj

JeSse McCartneY - PhotoShoOt [9]

29. února 2008 v 19:48 | KamuShka* |  →Jesse McCartney
•[klick na celý článek]→↓

CaSsie - iS iT You

29. února 2008 v 13:55 | KamuShka* |  →mUsic
Že ja krásnáá?♥
..PLAY..↓↓..→DOWNLOAD

PiXeLs•36

28. února 2008 v 19:35 | KamuShka* |  →Pixelky

MeNší sloVníček, který sE mŮže kdykoLi HoDiT

28. února 2008 v 18:41 | KamuShka* |  →Stop Nudě
Madarština:
* penzista - uštvánléty
* funkcionář - kuleváloš
* hřbitov - tuhoškempink,
* včela - seremed
* vosa - neseremed
* čmelák - neseremedturbo
* uklízečka - hádrošmátra
* kamzík - terénkoza
Polština:
* rychlík - šalena mašina
* prezervativ - galoša na kamoša
* homosexuál - labužnik perdelovy
* kamzík - koza turystycna
* ježek - kaktus pochodowy

Japonština:
* prodavačka - šidilidi
* atomová puma - samajama domyfuc
* potápěč - cumizgumi
* manželka - akaši takaši mojaši
* ředitel - nemako
* náměstek - jakomako
* skretářka - omako
* vrátný, hlídac - cumako
* mistr - mako
* dělník - makojakopako

Slovenština:
* veverka - drevokocúr
* Limonádový Joe - Malinový Dežo

Vietnamština:
* mám tě rád - jemnemneho mni
* mám tě ráda - jemnemne jimni

Italština:
* miluj mě - oprima primo tuto, vydrima festo
* potrat - adio embryo
Finština:
* impotent - Naomak mekki

Španelština:
* policajt - Don debilo
* tajný - Don debilo inkognito
* pomocník - Don debilo inkognito amatero
zdroj: lovelle-pink

Kluci zboŽŇují, KdyŽ

28. února 2008 v 18:37 | KamuShka* |  →Boys
•Jsme Přítulné

•Nosíme jejich trička

•Jsme občas ticho

•Se usmíváme

•Jsme hravé

•Se nehádáme

•Jim dáváme voLnost

JaK to klUci mySlí? [2]

28. února 2008 v 18:31 | KamuShka* |  →Boys
Chceš si mě vzít? => Oba mí spolubydlící jsou fuč, nemám myčku nádobí a pivo v lednici právě došlo...
Jistě, miláčku! => Raději přitakám. Pak bude klid a pohoda.
Dobrý nápad! => Jen si to sama zařiď, zorganizuj, když tě to baví. Já si zatím skočím za kámošema na kulébr.
Zhubla jsi? => Mám hlad. Ty zdravý věci a saláty mi už lezou ušima. Kdy už konečně bude k večeři svíčková?
Jasně, že tě poslouchám. Jen se mi v hlavě honí víc věcí naráz... => Právě jsem uvažoval, jestli ta blondýna u vedlejšího stolu má podprsenku.
Zavolám ti. => No to se načekáš...
Poslední dobou hodně sportuji. => Teď mi nefunguje dálkový ovladač.
Víš, hodně čtu... => Ale nejraději mám obrázky v Playboyi.
Vaříš stejně dobře jako moje máma. => Jen se, holka, snaž: ráno snídaně, ve dvanáct oběd a v šest večeře...
Vypadáš fakt skvěle. => Pokud se ještě jednou převlečeš, umřu hlady.
Opravdu chci vážný vztah. => Už mě nebaví pořád dokola onanovat.
Chybíš mi. => Nemůžu najít čisté trenýrky, lednička je prázdná a toaletní papír právě došel. Co s tím uděláš?

JuStiN TmBerlaKe - PhotoShooT [3]

28. února 2008 v 18:28 | KamuShka* |  →Justin Timberlake
WitH ChrisTina AquiLera:)
•[klick na celý článek]→↓

Vanessa HudgeNs - reklama - Red by Marc Ecko Commercial EXCLUSIVE

28. února 2008 v 18:14 | KamuShka* |  →About-vanessa
Na stejnou značku botů natočily reklamu i Jojo a Ashley Tisdale
•Ty botky jsou haFo hezký..;**

Vanessa HudgeNs - reklama na Neutrogenu [2]

28. února 2008 v 17:30 | KamuShka* |  →About-vanessa
Vanessa natočila další reklamu na neutrogenu !! Není divu, když má tak krásnou pleť:)