Prosinec 2007

PiXeLs•2o

31. prosince 2007 v 16:46 | KamuShka* |  →Pixelky
•No ti jsou genialní<3
Zdrojíik : Tu :)


Jaké CelebriTě se nejVííce poDobááš?:D

31. prosince 2007 v 16:18 | KamuShka* |  →Testy
 1. Sexy lodičky nebo party sandálky
 2. Skejťácké tenisky
 3. Výstřední kozačky
 4. Černé elegantní lodičky na jehlovém podpatku
2. Kterou z následujících vůní od Avonu by sis vybrala?
 1. Slaďoučkou Be…Kissable
 2. Ovocnou Wink
 3. Divokou Passion Dance
 4. Kořeněnou Little Black Dress
3. Jak bys ráda strávila dovolenou?a) V luxusním hotelu v New Yorku nebo v Paříži
 1. Kdekoliv, kde se dá řádit a sportovat
 2. Na nějakém neobvyklém, exotickém místě
 3. Objevnými cestami po Asii nebo Africe
4. Jaký by měl být tvůj kluk?
 1. Bohatý a společenský
 2. Kamarádský a vtipný
 3. Tolerantní a věrný
 4. Inteligentní a chápavý
5. Kdybys byla pozvaná na předávání Oscarů - jaké šaty by jsi zvolila?
 1. Šatičky podle posledních trendů od některého prestižního módního návrháře
 2. Kalhoty, tenisky a nějaký ulítlý topík
 3. Něco hodně extravagantního, abych byla vidět
 4. Černou elegantní večerní róbu
6. Kterou z následujících pohádkových postav by sis nejraději zahrála ve filmu?
 1. Krásnou princeznu která má skříně plné nádherných šatiček a botiček
 2. Nespoutanou divoženku, která si nikdy nebere žádné servítky
 3. Svůdnou čarodějku, která svým šarmem dovede očarovat každého krasavce
 4. Moudrou královnu, která je vždy spravedlivá a ochotná pomoci druhým
7. Co bys udělala, kdyby jsi vyhrála deset milionů?
 1. Pořídila bych si kompletně novou garderobu, super auto a luxusní vlastní byt.
 2. Ze všeho nejdřív bych pro všechny své známé uspořádala velkou pařbu na můj účet, nakoupila bych si pár věcí pro radost a o zbytku rozumě pouvažovala, jak jej investovat.
 3. Rozdělila bych částku na několik dílů - něco pro sebe a něco bych rozdělila pro mou rodinu.
 4. Určitě bych alespoň něco věnovala na charitu a zbytek bych si uložila do banky. Jednou se mi ty peníze budou hodit, nač je rozhazovat za hlouposti?
8. Jak si myslíš, že tě berou ostatní tví spolužáci a kamarádi?
 1. Jako třídní kočku, která má v malíku všechny kosmetické fígle a má slabost pro neustálé pořizování si nových hadříků a bot.
 2. Jako kamarádskou holku, která nepokazí žádnou legraci.
 3. Jako výstředního člověka, který má čas od času i trochu ostřejší jazyk…
 4. Jako klidnou, milou a inteligentní holku, která je vždy připravena komukoli pomoci.

VYHODNOCENÍ:

Nejvíce: A >>Jsi jako: Paris Hilton Co máte společného: Paris si na princeznu ani nemusí hrát, ona už taková je. Stejně jako ona máš ráda hezké holčičí věcičky, sladké vůně a barvy, táhne tě to za luxusem. Od svého kluka chceš, aby tě hýčkal a rozmazloval - ovšem pozor! Ne každý kluk se nechá lehce "ochočit"!
Nejvíce: B >>Jsi jako: Ashlee Simpson Co máte společného: S Ashlee máš společnou především vlastnost, že ani jedna z vás si nerada na nic hraje. Obě jste vždy maximálně přirozené, nesnášíte přetvářku a strojenost. Naopak vás táhnou divoké parties, adrenalinové sporty a občas si daleko víc rozumíte s kluky než se svými kámoškami.
Nejvíce: C >>Jsi jako: Gwen Stefani Co máte společného: Ty ani Gwen nesnesete nudu, ať už se to týká oblečení, koníčků nebo celého stylu života. Vždy vynikáte mezi ostatními a jste vidět. Přesto však máte uvnitř citlivou duši, která touží po spokojenosti, štěstí, lásce a rodinném zázemí.
Nejvíce: D >>Jsi jako: Angelina Jolie Co máte společného: Angelina je vysoce inteligentní žena, kterou nenechají problémy druhých chladnou. Také ty jsi přátelská a vždy ochotná pomoci. Nemáš ráda výstřednosti, raději vsázíš na dobrý vkus než na extravaganci. S Angelinou byste si určitě perfektně rozuměly!
zdroj:foxygirl.blog.cz

Navstevnost za minuly tyden (24.12.2007 - 30.12.2007) je:

31. prosince 2007 v 11:53 | KamuShka* |  →Statistiky
Pondeli: 37
Utery: 42
Streda: 64
Ctvrtek: 94 R E K O R D♥
Patek: 52
Sobota: 52
Nedele: 73

Celkem: 414 R E K O R D♥

DěKuJiNkáM

Jak mu vyZnaT láSku??

30. prosince 2007 v 21:07 | KamuShka* |  →Rady a Vychytávky
Vytáhni se
"Sleduj ho, jak hraje fotbal, a hlavně si dej záležet, abys nevypadala jako totálně znuděná roštěnka," radí Rosťa, expert na klučičí myšlení. Jako oddaná obdivovatelka na svého brankáře zapůsobíš!

Zanechávej stopy
Otiskni mu své sladké rtíky na lepicí papírek a vtiskni tajně do učebnice...

Vysílej erotické signály
Psychologové tvrdí: pokud mu chceš něco říct, zkus svá slova vyjádřit myšlenkami. V duchu si opakuj slova, která bys mu ráda sdělila. Jestli je spirituálně aspoň trochu ,vzhůru', ucítí příval tvé energie. Zároveň tě taková akce připraví na následný slovní kontakt.

Nech mu vzkaz -
- srdcové bonbony položené na jeho lavici. Až začne očima pátrat po autorovi, buď blízko!

Vyzkoušej sílu sugesce
"Mluv o věcech, které miluješ, zatímco se dotýkáš jeho paže - uvědomí si význam slova milovat a spojí si je s vámi dvěma," tvrdí hypnotizér a psycholog Martin Skuhrovský.

Dělej to jako kočka
"Kočky jsou od přírody komunikativní a dokáží s lidmi manipulovat - mohou také vysílat toužebné signály plné lásky bez jediného slovíčka," říká Jitka Janešová, specialistka na neverbální komunikaci. "Sleduj, jak se kočce rozšíří zorničky, když tě vidí. Dává ti tím najevo, že jsi její milovaná panička..., nebo aspoň, že stojíš blízko lákavé konzervy s tuňákem:)."

"Kluci milují lichotky,"
odhazuje ostych Rosťa. "Ale spíš než ,mám tě ráda' nebo ,miluju tě' nám uvádějte konkrétní příklady. Myslím tím třeba ,s tebou je fakt sradna' nebo ,tobě to pálí' apod." My jen dodáváme: nepouštěj uzdu své fantazii, když má tvůj kluk okolo svoje kámoše.

Nech ho vyhrát
V hádce, v boji, v kartách, v čemkoli. Pro jednou se to nezblázní:-). Každýmu týpkovi to udělá dobře.
Buď pozitivní!
Nikdo nemá rád negativistky, co pořád proti někomu brojí. Nikdo tě nenavádí, abys jako slípka svého milovaného neustále hlasitě obdivovala, ale jednou za čas před svým čahounem prohodit ,mám ráda vysoký chlapy' vůbec nezaškodí:-)... Když se tvůj kluk cítí viditelně hrozně, zahraj si na utěšitelku a povzbuď ho!

Nech se unášet
Muckáte se v parku jako o život a tebe píchá tráva? Rozhodně si nestěžuj, zabiješ tak krásnou náladu...

Neschovávej svoje city za sexuální chtíč
Kluci poznají rozdíl mezi fyzickým sváděním a zamilovaným flirtováním. Neustálé dotýkání a ohmatávání okolních borců, soustavně vypadávající ňadra a tanga deroucí se bez námahy z kalhot ven mohou (překvapivě) vyvolat dojem, že jediné, o co ti jde, je pořádný zápas v posteli. Nemůžeš se pak divit, že se romantická procházka jarní nocí nekoná...

Daruj mu autíčko
Nejlíp angličáka. Uvidíš, čeho se dočkáš. Pokud máš pocit, že minifáro není to pravé ořechové, zkus to s jiným dárečkem - vypáleným CD, lístkem do kina.

Posuň vaše souznění dál
Opři se čelem o jeho čelo. Je to známka nejvyšší důvěry, porozumění a intimity. Jen ať to moc nebolí:-).

Podělte se jako bratr s bratrem!
Jak jinak si dokázat vzájemnou náklonnost, než tak, že se s ním láskyplně podělíš o oblíbený zmrzlinový pohár nebo koktejl:)?

Měj se ráda
a tvé pozitivní vibrace ho brzy polapí. Nejdůležitější flirtovací pravidlo je, být sama se sebou spokojena - a tím pádem způsobit, že i tvůj protějšek se bude cítit jako KingKong.

Až se příště
budete držet za ruku a koukat na západ slunce, propleť jeho prsty se svými. Taková houska poskytne vašim rukám maximální kontakt. Navíc je to hooodně potvrzující gesto, že mezi vámi je něco hlubšího:-).

Ashlee Simpson - PhotoShooT [4]

30. prosince 2007 v 16:06 | KamuShka* |  →Ashlee Simpson
•[klick na celý článek]↓

DěkuJuuu;*

30. prosince 2007 v 15:49 | KamuShka*
Děkuju všem za pomoc s blendem, už jich mám od Vás spousty a teď jen vybrat ten, který se na desiing hodí nejvííc !!Ale i tak, jestli zrovna ten Váš tu nebude, tak jen Vám chci říct, že jsou všechny hroozně kráásný a všem za ně mooc děkuju a hroozně si vážím toho, že tolik lidiček mi chtělo pomooCt.. PUSINKU PRO VÁÁS

TaK troŠku BeZraDnáá[ ): ]

29. prosince 2007 v 20:48 | KamuShka* |  →Moje kecíčky
VííTe, co mně děsně pije krev?? Neumíím dělat nějaký pěkný a vymakaný blendy,jako někteří z Váás .. chtěla bych si s ním udělat desing, jenže prostě ty blendy mi nejdou, a nebo jdou, ale ne takový ty kráásný co pak nádherně vypadají v celým desingu blogutřeba jako má BublinQa ..
Zkoušela jsem si jeden udělat s VaneSsou !! Líbil se mi, ale asi tak pul hodinky!Chci mít sakra desing s Vanessou a pěkným blendem, to jsem tak neschopná??AcHiiCh ouvej!! A proto bych chtěla poprosit Ty z Vás, kterým blendy hodně jdou, jestli byste mi jeden s Vanesou neudělali ??Byla bych Vám hrozně vděčná ..
kdyžtak písniTe do komentářů, a pak bychom se domluvili přesněji, děkuju Vám zlatínka, snad tu má někdo zlatý a hodný srdíčko a pomuže mi, MuCk

AsHley Tisdale - PhoToshooT [2]

29. prosince 2007 v 14:25 | KamuShka* |  →Ashley-Tisdale
•[klick na celý článek]

ŽeHleNí VláSků

27. prosince 2007 v 19:59 | KamuShka* |  →Be beauty
Žehlička na vlasy=nezbytná součást hodně holek [i má] .. Ale všechny moc dobře víme, že častým žehlením se naše vlásky ničí !! A jak tomu aspoň z malinké části zabránit?Přečti si následujícií řádky a dozvíš se Víc:)
Žehlení vlasů není tak snadné jak se na první pohled může zdát. Aby se během tohoto procesu vlasy nepoškodily, je nutné dodržovat několik zásad.↓•[klick na celý článek]

TráPí Tě LuPy? Zatoč S NiMi

27. prosince 2007 v 19:38 | KamuShka* |  →Be beauty
Příčinou může být fénování, ale i sladkosti
Lupy jsou šupinky kůže, jejichž vznik je způsoben poruchou mazových žlázek v pokožce hlavy, která navíc ještě dokáže pekelně svědit nebo pálit. Lupy vznikají hlavně při nedostatku vitamínů skupiny B, které celkově zajišťují zdravou pokožku. Pokud se vám dělají lupy jen občas nebo sezónně, může to být také díky horkému a vlhkému vzduchu. Lupům napomáhá i používání fénu (horký vzduch vysouší kůži) a pobyt na prudkém slunci. To jsou nejčastější příčiny, lupy se vám ale mohou tvořit také při:
 • Vysoké spotřebě cukru
 • Špatném prokrvení pokožky hlavy
 • Zánětlivých onemocnění kůže
 • Nedostatku betakarotenu nebo selenu
 • Nadměrném množství mužských pohlavních hormonů
Jak s lupy zatočit?Zbavíte se jich ve většině případů používáním šamponu proti lupům. Z poměrně široké palety značek si můžete vybrat v každé lékárně nebo drogerii. Pokud ale ani pak lupy ne a ne zmizet, čeká vás nepříjemné opatření - budete muset ještě vyškrtnout z jídelníčku smažená jídla, plísňové sýry, cukr, bílou mouku a čokoládu. Zařaďte do něj naopak zakysané mléčné výrobky a čerstvou zeleninu. Pokožce hlavy prospívá také vitamín E, Omega 3 mastné kyseliny a citrónová šťáva, která zmírňuje maštění vlasů a svědění kůže. Kdybyste měla jít k lékaři?Pokud si s léčbou lupů nedokážete přes veškerou snahu poradit sama, a navíc se přidaly další komplikace - podrážděná, zarudlá, zanícená a silně svědící pokožka nebo vypadávání velkých ložisek lupů, určitě neváhejte s návštěvou lékaře. Příčinou lupů mohou být totiž také kvasinky nebo seboroická dermatitida a zde je pomoc odborníka nezbytná.
MoJe Pozn: Mě osobně taky lupy trápí a ne a ne se jich zbavit:(

ZaC Efron - pHoToShooT [2]

27. prosince 2007 v 19:17 | KamuShka* |  →Zac Efron
•[klick na celý článek]↓

ReKoRdy ..OnLiNe..

27. prosince 2007 v 11:41 | KamuShka* |  →Statistiky
Tákže tady bude zveřejněn počet lidí online !! Samozřejmě jen před mými zraky:)

_↓_27.12.07
Nepojmenovaný 1

_↓_ 21.2.08

_↓_3.3.08


_↓_23.2.08

Už Mě To VáŽnĚ NeBaVíí :(

27. prosince 2007 v 11:07 | KamuShka* |  →Blog
.... ta věčná neschopnost blogu.cz
1. Mám 2 nový spřáteláčky a ani si je nemůžu dopsat mezi SB, ptž to zase a zase nejde, pořád ta strašná věta: Internet Explorer nemůže otevřít tuto webovou stránku .. BoŽe, to jsou tak tupí a neschopní, že s tim už kruci nemůžou něco udělat!!??A jinak se novým SB omlouvám, dopíšu si je později, jestli to vůbec někdy pujde..
2.V předchozím článku jsem psala, že si dám do pucu Menu s popiskama[Menu v profilu], ale samozřejmě to taky nejde, že?Takže to zkouším pořád dokola jak ta krůta, ale stejně se ničeho nedočkám!!Hmm, jsem zvědavá, kdy to sem dám, jestli vůbec někdy
No nic, jdu psát další články, KamuShka*

!! Jóó A PoZóóR !! ×D

26. prosince 2007 v 18:46 | KamuShka*
Počkat moment, ještě něco: zapoj se do Diskuze : →•HERE•← .. vážně mně tím uděláš radosT
.....
Jinak tohle je jen takový informativní článek !! Ani ho nebudu zařazovat do žádné z rubrik !!
Kdyby tolik náš drahý blog.czVrrr×( neblbnul, tak bych tu přidávala tisíckrát víc článků než teď, ale pořád to všecko nejede tak, jak má a ani nemám nervy na to se pokoušet jeden článek zveřejnit čtvrt hodiny !!Ale rozhodla jsem se, že si udělám menu z toho profilu, víte co myslíím??Tak teď dumám nad tím, jak to co nejvíc originálněji provééSt, tak jsem sama zvědavá, co vůbec vykouzlíím, hihi
A taky jsem přemýšlela nad změnou mýho niCku .. né nechci být ta, která mění nick každou hodinu na nějaký divný zkomoleniny, to néé, ale nějak to mý jmééNko pěkně podtrhnout a zabalit do nějakýho pěknýho kabátku, tak uvidíme.. to je asi všeciiNkoo, tak si užijte zbytek posledního vánočního svátku
KamuShka*

NáKupní řetězáák

26. prosince 2007 v 16:46 | KamuShka* |  →Řetězáky
Máš rád/a módu? jj...jasně...
Jakej styl máš nejradši? pohodlnej a prostě ten muj :)
Co je v tvým štaníku nej? Bílá mikina přes hlavu a černý kalhoty:)
V čem se cítíš pohodlně? Rifle, tlustá mikča:)
V čem se cítíš sexy? Jááá? V ničem, váážně
V čem by si nikam nešel/a? v něčem co je totálně out...
Nosíš rád/a doplnky? jj...bez nich to neni ono...
Kde nakupuješ? Terranova, H&M,C&A,NewYorker,a ted mám moc rada Kaky:)
Koupil/a sis něco u Tamanu? Jj.. a kdo ne?:D
Záleží ti na botech? jasně...
Jaké botky nosíš nejradši? Tenisky:)
Koupil/a sis něco tento týden na sebe? ne-e..
Jak často nakupuješ ? jak kdy, ale asi tak jednou za měsíc jezdím do Brna nakupovat:)
Máš rád/a nakupování? No jasný ..
Kolik běžně utrácíš? noo tak asi tak 2000,-
Máš nějaký modní vzor? Né, to né
Líbí se ti co nosí tví příbuzní?Né:D
Líbí se ti co nosí tví kamarádi? Mno jak kteří:D
Kritizuješ je někdy?Jó-ó
Pochválíš je někdy? Jasnýý
Víš z jakého blogu je tento ,,módní" řetězák? To netušíím
Napiš 5 lidí co mají pokračovat: u koho platí : I l♥ve shopping:)

DiSkuZe[1] - JeŽíŠeK nAdĚloVaL

26. prosince 2007 v 16:14 | KamuShka* |  °•DisKutáRna
• 1.disKuZe na TéMa : Měli jste bohatého Ježíška?
Jejky, na takovou [nebo podobnou] otázku se ptají stovky blogových maniaků, a tak jsem samozřejmě nemohla zůstat výjimkou a nezaptat se.. tak snad nejsem moc trapná[ale mě by to vážně zajímalo]..
A samozřejmě se musím trošinku pochlubit i já, a tak Vám tu napíšu, co jsem pod naším rozsvíceným malým umělým stromečkem našla já: TááKže↓↓
Dostala jsem kráásnou podprsenkuchichi×D, pak 2 voňavky, přičemž doma mám další 3třeba mně tím chtěl Ježíšek naznačit,že smrdím×D, ale udělali mi velikou radost, pak jsem dostala nějakou tu kosmetiku:Řasenku, lesk na rty, deodorant, voňavý spray na tělo, Clean & Clear čistící sadu na pleť+masku, francouzskou manikůru, shampoo+kondicionér pro hnědě vlásky, pak jsem dostala Stříbro:Prstýnek se srdíčkem, dlouhý řetízek s velikým srdíčkem a kráásný náušničky, dál peněženku, kraťáskový pyžamko s delfínkama, skřipec do vlásků, silnější čelenku do vlásků, skleněný pilník na nehty no a oblečeníčko: 3tričenka, a jednu kráásnou tmavě růžovounkou mikinkua krááSný kalhotečky s HellO KiTTy
A to je všeChnoNo dáárečky mě mooc potěšili
A copak jste dostali vy??Mooc by mě to zajímalo, potěšilo a mocinko ráda si počtu

Cascada - WhaT HuRtS ThE MoSt + MP3

25. prosince 2007 v 0:34 | KamuShka* |  →mUsic
..
PLAY..↓↓..→DOWNLOAD←..→TEXT

•Jedna z nejkrásnějších od Cascady[Podle mě]

PiXeLs•19

25. prosince 2007 v 0:23 | KamuShka* |  →Pixelky
Zdrojk&velig

PiXeLs•18

25. prosince 2007 v 0:18 | KamuShka* |  →Pixelky
jitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitulajitula

AsHley - Jejíí ♥

25. prosince 2007 v 0:08 | KamuShka* |  →Info-Ashley
oblíbená barva:růžová
oblíbené jídlo:pizza,sushi
oblíbený film od Disney:Pirates of the Caribbean(Piráti z Karibiku)
oblíbený film:Just Married, My Best Friends Wedding, and How to Lose a Guy in 10 Days- v cz Jak stratit kluka v deseti dnech
oblíbene tv shows:Laguna Beach (na MTV),Surface
oblíbené herečky:Julia Roberts,Brittany Murphy
olíbené skupiny:Billy Joel, Elton John, The Used, All American Rejects a Nick Lachey
oblíní herci:Johnny Depp, Leonardo Dicaprio, Julia Roberts, a Brittany Murphy
oblíbený song z High School Musical:breaking free
narozeniny:2.června
oči:hnědé
mazlíčci:pejsek
vlasy:blond