Listopad 2007

CoMeBaCk *:)*

26. listopadu 2007 v 14:44 | KamuShka*
aHuuuj zvířáátkaa ..
...PoslušNě HlaSííím...
...
... ****
Blogová mánie mě zase navštívila.. JuPíííííí... už jsem se chtěla rozjet dřív, jenže mi blbl blog.cz .. NoJoo.. žadna novinka,že ? Měli by s tim něco dělaat, nejsem jediná komu to leze krkem co?:(.. ale hlavně že už to všecičko fakčíí..:))A jsem z5 ne? .. Dneska dodělám desiing a zejtra už to tu bude jako dřív, jako za starejch dobrejch časů:D Tak snad zase navštěvnost trošilindu stoupne.. vubec se nedivim že klesla, co by se taky dalo čekat za 3 tydenní nečinnost že..? :D:D:D
...
Toť Vše , Kamulenenka..:)

StyDíím Se..

18. listopadu 2007 v 13:29 | KamuShka*
Hůůj..:/
Bojím, bojíím.. že mně nenadáte? Prosíím !! Vím, že teď blog uplně brutálně zanedbávám, ale opustila mě blogová manie - do neurčita ..:// .. Vubec mě ted blog nebaví.. :D:/ Ale to je chvilkový, už se mi to stalo x× ..takže až se manie dostaví, znova se ozvu okii?? I s novym desingem ..
Líbuškám Vás ..
a ještě jednu, mocinko se omlöuvám, především svym SB..<3

A Je tO v pRdELi[NejVětŠí]:/

12. listopadu 2007 v 15:52 | KamuShka* |  →Moje kecíčky
Nazdar..
normalně ta pi** pi**vatá mi dala za 2 z té matiky.. !! VraŽdíím !!! .. a ještě mi řekne ¨, že je to hezký ne? Ne, není to vubec hezký když jsem horlivě potřebovala jedničku, ted¨už si rovnou mužu sebrat svych par švestek a ... prostě na to už zvysoka kadím jako.. Přísáhám, že už nikdy nebudu říkat že budu mít jedničku, už NIKDY .. zašmrdlený 2 body a mohla jsem mit vystaráno i s jedničkou v žákajdě://.. no niic .. KonÉééc, nebo Tim většným agresivním[jj, jsem agresivní člověk] mlácením do klavesnice klavesnicu uvraždíím..Nechci vraždit klavesnicu,ale sebe a tu blonďatou pipku .. prostě nejvíc nakaďená jsem ..
Nazdar..
[OmLouVám se veLice za tak spRosTé sLoVíčKa]

NeVaDa TaN - Du schweigst + MP3

8. listopadu 2007 v 16:54 | KamuShka* |  →mUsic
MiLáČkUjUu..<3
PLAY..↓↓..→DOWNLOAD

KoNeČně TO máM Za SeBou..*HappY*

8. listopadu 2007 v 15:59 | KmauShka* |  →Moje kecíčky
LiDíČký, jsem nejšťastnější .. Matiku už mám za sebou ..a pravďepodobně horší známku než jedničků mít N E B U D U !! JuHůů, to už se mi dlouho z matiky nezadařilo .. nejsem ten tyyp na logický myšlení,na počty a už vubec ne na čísílka .. vůbec jako, trubadůr jak svíň !!
A dneska tu budu moct prosedět hodiný a hodiný .. DalŠí juHůů .. to už se mi taky dlouho nezadařilo zařídit .. takže se těšte na článečky ! A to je asi tak všeciNko..
Mějte se užasňounce, KamuShka*
[Slibovaný desing bude...možná brzo,možná pozdě,podle času pstě]

Za sPřáTelko od DeeN-dy

8. listopadu 2007 v 15:42 →Moje ceny
No to je nádherný, děsácky Děkujuu..:)

NoT TiMe .. :-0

7. listopadu 2007 v 15:15 | KamuShka* |  →Moje kecíčky
AcHuuJky
ChtěLa bych se omluvit,že jsem včera přiala jen jeden ehm, jestli se tomu dá říct článek .. včera mi vubec na kompík nevyzbyl čásek .. to se bohužel odrazilo i na navštěvnosti za včerejší den .. bylo tu jen 18 lidiček .. LooL .. a mrzí mě, že tomu dneska co se týče článků pravděpodobně nebude jinak, pTž jak se říká !! ŠKOLA VOLÁ !! .. zitra píšem písemku z matiky a je těžká jak hov ... ale ne nebudem sprostí ... !! Prostě se na to musim pořádně kouknout a nachystat .. Takže se vážně hrozně omlouvám .. Zítra to tu pořádně rozjedu, slibujuu.. Hlavně na mě myslete při ty prověrce.. bych Vám byla vděčná, tak zatím ..
S Láškou KamuShka*

Za spřátelení od Fialky;))

7. listopadu 2007 v 14:57 | KamuShka* |  →Moje ceny
Mojéé, děkujuinkám Ti , klásný..:)

PiXeLs•12

6. listopadu 2007 v 15:50 | KamuShka* |  →Pixelky
BuBáci →
MéďanCi →
ZaJííčci →
BeDničky:D →
ČiČinky →
KráLíčci →
BTW : Kdyby nahodou jsem něco pojmenovala špatně, tak se nezlobte, nemužu rozpoznat co je co:D:/

Co buDe dÁl .. ??

5. listopadu 2007 v 15:36 | KamuShka* |  →Blog
AchUjky kočeNdy
Taky vám tak strašně blbne blog.cz?? Včera jsem nemohla ani nic přidát, protože se to prostě nedalo .. a zase tak trpělivej člověk nejsem, abych pořád a pořád aktualizovala články, a k tomu na jejich načtění musím čekat 10minut neli víc a pak stejně PrááSk.. a stranku nelze zobarazit, na to prostě těžce nemám.. !!Takže se chci omluvit, že jsem včera nic nepřidala ..
...
a teď k náZvu tohoto článku: ,,Co buDe dÁl .. ? " Kdo na tenhle blog chodí pravidělně, určitě ví, že jsem skoro celý týden přidávala jen celebrity[důvod tu] - .. strašná to věc, lidišátka tohle Vám z celého srdce nepřeju .. no, ale co to plácám? Už je to za mnou, mám to hotovoučký a teď už jen budu zase normálně přidávat články..JuPíínky.. ááá.. to hlavní.... nový desing bude, nevím kdy, ale bude!! A hlavně bych Vám chtěla poděkovat, za všechny Vaše komentáře a to jen pozitivní směřované k tomuto desingu .. byly vážně krásňoučký, to člověka vždycky potěší, ale tenhle desing prostě musí pryč, už je z mé straný děsně okoukanej a já ho tu prostě nechci.. tak snad se Vám bude líbit nový desing stejně jako tenhle :)) To bych byla nejvííc Happý.. ToŤ asii Vše
KamuShka*

Navstevnost za minuly tyden (29.10.2007 - 4.11.2007) je:

5. listopadu 2007 v 15:16 | KamuShka* |  →Statistiky
Pondeli: 50
Utery: 35
Streda: 44
Ctvrtek: 35
Patek: 36
Sobota: 30
Nedele: 32

Celkem: 262
DěKuJiNkáM

Ocenění za bleskajdu

5. listopadu 2007 v 14:40 →Moje ceny
Ta je coóó? Děkuju moc..;*

Řetězáák od NeLčii..;*

3. listopadu 2007 v 18:55 →Řetězáky
4 zaměstnání:
1. Stylistka
2. Fotografka
3. Podnikatelka
4. teď si nemužu vzpomenout jak se to jmenuje, ale je to starání se o děti v nějaké rodině v zahraničí ..Oper nebo tak nějak se to jmenuje:D
4 filmy které můžu vidět 100×:
1. Zahulíme Uvidíme
2. HSM 1,2
3. Žába k zulíbání
4. Lets dance
4 místo kde jsem žíla:
1. BlansKo - tam žiju do narození
2. ....
3. ....
4. ....
4 místa kde jsem byla na dovolené:
1. Chorvatsko
2. Slovensko
3. Rakousko
4. a Po ČR:D
4 oblíbená jídla:
1. Těstovinovej se sýrovou omačkou
2. Zapečený nudle
3. Pizza
4. Hamburger
4 weby kam lezu každý den:
1. SBčka a blogy mých kámošů :)
2. blog.cz
3. seznam.cz
4. můj blog :)
4 místa kam bych ráda:
1. USA
2. Jižní Amerika
3. Austrálie
4. Antarktida:D:D
4 blogaři kteří mají napsat své 4 věci:
jedna
dva
tři
čtyři
Ok?:D

Vanessa HuDgeNs- shopping for Stella’s Birthday

3. listopadu 2007 v 15:54 | KamuShka* |  →Vanessa Hudgens
•[klick na celý článek]→↓

VanesSa - inFou

3. listopadu 2007 v 15:44 | KamuShka* |  →About-vanessa
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Profese: herečka, zpěvačka
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
ŽIVOTOPIS:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".

Vanessa Hudgens - PhotoShooT [1]

3. listopadu 2007 v 15:42 | KamuShka* |  →Vanessa Hudgens
•[klick na celý článek]→↓

MiScha Barton - PhotoShooT [1]

3. listopadu 2007 v 14:32 | KamuShka* |  →Misha Barton
•[klick na celý článek]→↓

Olsenky - iNfou

2. listopadu 2007 v 15:34 | KamuShka* |  →About-Olsenky
* Jméno:Ashley Fuller Olsen
* Věk:19 let
* Bydliště:New Yourk
* Výška:162,5 cm
* Hmotnost:45 kg
*
* Jméno:Mary-Kate Olsen
* Věk:19 let
* Bydliště:New Yourk
* Výška:160,5 cm
* Hmotnost:47 kg(před onemocněním,pak 35 kg)

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se narodila 13.6.1986(v pátek).Mary-Kate se narodila o 2 minuty později než Ashley.Přesněji:Ashley v 8:24 a Mary-Kate v 8:26 hodin.Matka se jmenuje Jarnette Olsen,otec David Olsen,starší bratr Trent Olsen a mladší sestra Ellizabeth.Rodiče se ale v roce 1995 rozvedli a otec se znovu oženil a Mary-Kate a Ashley přibyla do rodiny nevlastní matka a dva nevlastní sourozenci.Sestra Taylor a bratr Jake.Mary-Kate a Ashley se v září přestěhovaly z Los Angeles do New Yourku,kde mají každá svůj byt.Momentálně studují na vysoké škole na New Yourské universitě.Do konce studijí jim zbývají ještě dva roky.Pak by chtěly mít už normální život.Mary-Kate by ráda byla profesionální jezdkyně na koni a Ashley by chtěla být tanečnicí.Celkově natočily 14 filmů,kde hrály hlavní roli a 2 filmy ve kterých měly pouze vedlejší role a ukázaly se tam jen krátce...Ještě natočily tři seriály a také 9 hudebních CD.

Rihanna - iNfou

2. listopadu 2007 v 14:45 | KamuShka* |  →About-Rihanna
Robyn Rihanna Fenty

Datum Narození: 18.2.1988
Znamení: Vodnář
Místo Narození: St. Michael, Barbados
Rodina: 2 bratři (9 let,15 let)
Mazlíčci: 2 kočky ( Miss Kitty, Leo)
Oblíbené zpěvačky: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey
Rihanna celým jménem Rihanna Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha na 15 v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným

Justin Timberlake - pHotosHoot [1]

1. listopadu 2007 v 18:02 | KamuShka* |  →Justin Timberlake
[klick na celý článek]..→↓